درباره ما

درباره ما


شرکت شیدسان راد در سال ١٣٨٩ هجری شمسی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه انرژی­ های تجدیدپذیر آغاز کرد. طراحی، نصب و راه ­اندازی سیستم های انرژی خورشیدی در بخش برق و حرارت، محور اصلی فعالیت­های این شرکت را تشکیل می‎دهند. شرکت شیدسان همواره در زمینه بهره ­گیری از انرژی ­های تجدیدپذیر، به خصوص انرژی خورشیدی، پیشرو بوده است. در سال ١٣٩٣ این شرکت با بکارگیری توان داخلی، موفق به طراحی و اجرای اولین ساختمان مسکونی “انرژی صفر” (Zero Energy) بخش خصوصی شد. خدمات شیدسان راد شامل مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، اجرا، نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم های خوشیدی فتوولتائیک است.

در حال حاضر، شرکت شیدسان نماینده رسمی پنل های خورشیدی LG کره و اینورترهای خورشیدی SMA آلمان در ایران می باشد. علاوه بر این، شرکت شیدسان تولیدکننده سازه های سولار مطابق با استانداردهای جهانی و ملی می باشد.

جهت مشاهده نامه نمایندگی پنل خورشیدی LG کره اینجا کلیک نمایید.

جهت مشاهده نامه نمایندگی اینورتر خورشیدی SMA آلمان اینجا کلیک نمایید.

تعهد ما: برای سرمایه­ گذاران در بخش انرژی خورشیدی و دوستداران محیط زیست، شرکت شیدسان­ راد با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص و همچنین با ارتباطات مستقیم با برندهای معتبر جهانی در این زمینه، متعهد به ارائه بهترین خدمات در طراحی و اجرای سیستم های خورشیدی بوده و شما را با رضایت کامل به اهدافتان در استفاده و ترویج انرژی های پاک می­ رساند. ضمنا این شرکت با آمادگی تمام وقت و کوشایی در نگهداری از سیستم های شما، خاطرشما را در این زمینه آسوده خواهد کرد.

ماموریت و چشم انداز


چشم انداز: برند برتر تامین انرژی پاک (تجدیدپذیر) در منطقه جنوب غرب آسیا

ماموریت: مأموریت شرکت شیدسان راد؛ تامین کالا از طریق ساخت و خرید تجهیزات، ارائه خدمات طراحی، اجراء و نگهداری سیستم های انرژی های تجدیدپذیر، پیشنهاد راه کارهای بهینه سازی مصرف انرژی توسط منابع نیروی انسانی آموزش دیده و کارآمد، متناسب با استانداردهای جهانی و فناوری های روز دنیا با دیدگاه حفاظت از محیط زیست، می باشد.

مدیران شیدسان راد

همکاران تجاری