سیستم خورشیدی اداری-تجاری

درباره


سیستم­ های فتوولتاییک با کاربری تجاری- اداری

این سیستم‎ها  برای استفاده در ساختمان‎های تجاری و اداری هستند و مصرف انرژی و مخارج مربوط به آن را در این ساختمان‎ها به حداقل می‎رسانند. نصب این سیستم‎ها همچنین گامی‎ بزرگ در حفظ محیط زیست و ترویج استفاده از انرژی‎های پایدار است.

محدوده ظرفیت یک سیستم فتوولتاییک با کاربری تجاری، بسته به ظرفیت انشعاب برق، قوانین اتصال و محدودیت سطح قابل نصب در ساختمان، می­تواند از ۲۰ کیلووات تا ۱۰۰ کیلووات متغیر باشد.

نصب سیستم فتوولتاییک بر روی پشت­بام اداره ها و ساختمان­های تجاری، سبب کاهش هزینه برق مصرفی در این مراکز می­شود. همچنین می­توان با سرمایه گذاری در این بخش با توجه به میزان ظرفیت نیروگاه نصب شده، کسب درآمد نمود.

علاوه بر این، در این ساختمان­ها با توجه به نیاز به سیستم پشتیبان ، سیستم برق خورشیدی به خوبی می­تواند به عنوان سیستم پشتیبان (برق اضطراری)، با قابلیت اطمینان بالا، مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای استفاده از سیستم­ های فتوولتاییک در کاربری های تجاری- اداری:

کاهش هزینه های مصرف برق
سرمایه گذاری پر بازده
استفاده به عنوان سیستم پشتیبان جریان برق (برق اضطراری)
نصب آسان سیستم و عملکرد خودکار تجهیزات
نیاز کم به نگهداری و تعمیر تجهیزات
امکان پایش (monitoring) و کنترل سیستم از راه دور
حمایت از محیط زیست و برداشتن گامی بزرگ در انجام مسئولیت اجتماعی سازمان‎ها (CSR)

خدمات


سیستم برق خورشیدی

مشاوره


اولین بخش از خدمات شرکت شیدسان ­راد، مشاوره در هر یک از مراحل سرمایه گذاری، گرفتن مجوزها، انتخاب محل نصب، طراحی و تامین تجهیزات است.

طراحی


طراحی سیستم‎های خورشیدی برای ساختمان‎های اداری/تجاری بر اساس اصول فنی و استانداردهای روز دنیا، و توسط کارشناسان متخصص و مجرب شرکت صورت می­گیرد.

تأمین تجهیزات


خدمات تأمین تجهیزات پروژه از طریق ساخت و یا واردات مستقیم از شرکت های معتبر جهانی انجام می پذیرد.

اجرا


اجراء سیستم‎های برق خورشیدی، از آماده سازی محل نصب تا مرحله تزریق به شبکه، توسط تیم آموزش دیده زیر نظر کارشناسان متخصص این شرکت صورت می­پذیرد.

نگهداری


شرکت شیدسان با عقد قراردادهای طولانی مدت نسبت به انجام بازدیدهای دوره ای جهت بالا بردن بازده و طول عمرسیستم‎های خورشیدی اقدام می نماید.

سیستم های گرمایش خورشیدی

مشاوره


اولین بخش از خدمات شرکت شیدسان­راد، مشاوره در هر یک از مراحل سرمایه گذاری، انتخاب محل نصب، طراحی، تامین تجهیزات است.

طراحی


طراحی سیستم حرارتی خورشیدی بر اساس اصول فنی و استانداردهای روز دنیا، توسط کارشناسان متخصص و مجرب شرکت صورت می­گیرد.

تامین تجهیزات


خدمات تأمین تجهیزات پروژه از طریق ساخت و یا واردات مستقیم از شرکت های معتبر جهانی انجام می پذیرد.

اجرا


اجراء سیستم حرارتی خورشیدی، از آماده سازی محل تا راه اندازی سیستم، توسط تیم آموزش دیده زیر نظر کارشناسان متخصص این شرکت صورت می­پذیرد.

نگهداری


شرکت شیدسان با عقد قراردادهای طولانی مدت نسبت به انجام بازدیدهای دوره­ای جهت بالا بردن بازده و طول عمر سیستم، اقدام می نماید.