سیستم خورشیدی مسکونی

درباره


سیستم­ های فتوولتاییک با کاربری مسکونی

سیستم­های فتوولتاییک با ظرفیت تولید ۲۰ کیلووات و کمتر به عنوان سیستم­ های فتوولتاییک با کاربری مسکونی شناخته می­شوند که توان آنها محدود به ظرفیت انشعاب برق است.

سیستم‎های خورشیدی با کاربری مسکونی، بخشی و یا تمامی انرژی منازل مسکونی را از انرژی پاک و رایگان خورشید تأمین می‎کنند. استفاده از این سیستم‎ها نه تنها گامی بزرگ برای کمک به محیط زیست است، بلکه فواید مالی نیز دارد. بازگشت سرمایه یک سیستم فتوولتاییک نصب شده بر روی سقف یک خانه مسکونی یا یک ویلای تفریحی ۳ تا ۴ سال و عمر مفید آن بیش از ۲۰ سال است. در سال­های اخیر به دلیل افزایش استفاده از سیستم­های فتوولتاییک و همچنین حمایت دولت از موضوع انرژی­های نو، هزینه نصب و راه­ اندازی آن‎ها کاهش یافته است.

کاهش هزینه­ برق مصرفی، صرفه­ جویی در انرژی، عملکرد بی‎صدای سیستم و عدم تولید گازهای گلخانه­ ای، باعث فراگیر شدن استفاده از سیستم­ه ای برق خورشیدی در ساختمان‌های مسکونی شده است.

مزایای استفاده از سیستم خورشیدی در ساختمان های مسکونی:

کاهش هزینه­ ی برق
کنترل لحظه­ ای میزان مصرف انرژی در خانه و جلوگیری از هدر رفتن انرژی و سرمایه، با در اختیار داشتن یک نمای کلی از میزان مصرف
امکان ارتقاء سیستم خورشیدی در هر زمان
حفظ محیط زیست به دلیل عدم تولید گازهای گلخانه­ ای و آلاینده­های جوی
امکان پایش (monitoring) و کنترل سیستم از راه دور

خدمات


سیستم برق خورشیدی

مشاوره


اولین بخش از خدمات شرکت شیدسان راد، مشاوره در هر یک از مراحل سرمایه گذاری، گرفتن مجوزها، انتخاب محل نصب، طراحی، تامین تجهیزات است.

طراحی


طراحی نیروگاه های خورشیدی بر اساس اصول فنی و استانداردهای روز دنیا، توسط کارشناسان متخصص و مجرب شرکت صورت می گیرد.

تامین تجهیزات


خدمات تأمین تجهیزات پروژه از طریق ساخت و یا واردات مستقیم از شرکت های معتبر جهانی انجام می پذیرد.

اجرا


اجراء نیروگاه های برق خورشیدی، از آماده سازی زمین تا مرحله تزریق به شبکه، توسط تیم آموزش دیده زیر نظر کارشناسان متخصص این شرکت صورت می پذیرد.

نگهداری


شرکت شیدسان با عقد قراردادهای طولانی مدت نسبت به انجام بازدیدهای دوره ای جهت بالا بردن بازده و طول عمر سیستم‎های نصب شده‎ی خورشیدی‎ اقدام می نماید.

سیستم های گرمایش خورشیدی

مشاوره


اولین بخش از خدمات شرکت شیدسان راد، مشاوره در هر یک از مراحل سرمایه گذاری، انتخاب محل نصب، طراحی، تامین تجهیزات است

طراحی


طراحی سیستم حرارتی خورشیدی بر اساس اصول فنی و استانداردهای روز دنیا، توسط کارشناسان متخصص و مجرب شرکت صورت می گیرد.

تأمین تجهیزات


خدمات تأمین تجهیزات پروژه از طریق ساخت و یا واردات مستقیم از شرکت های معتبر جهانی انجام می پذیرد.

اجرا


اجراء سیستم حرارتی خورشیدی، از آماده سازی محل تا راه اندازی سیستم، توسط تیم آموزش دیده زیر نظر کارشناسان متخصص این شرکت صورت می پذیرد.

نگهداری


شرکت شیدسان با عقد قراردادهای طولانی مدت نسبت به انجام بازدیدهای دوره ای جهت بالا بردن بازده و طول عمر سیستم، اقدام می نماید